Planista Popytu/Demand Planner - Greenfield
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104918

Obowiązki

  • planowanie oraz prognozowanie popytu na poziomie produktów z uwzględnieniem zdolności produkcyjnych,
  • aktywne reagowanie na poziom sprzedaży w porównaniu do planu, w celu zapewnienia dostępności zapasów,
  • budowanie długo- i krótkookresowych prognoz popytu dla firmy,
  • przygotowywanie szczegółowych raportów i analiz,
  • ścisła współpraca z dostawcami oraz  innymi działami firmy.

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenia w obszarze planowania (łańcuch dostaw),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • zaawansowane kompetencje komunikacyjne, otwartość na kontakt z.
  • samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy.

Oferujemy

  • praca w rozpoznawalnej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe,
  • udział w rozwoju nowego zakładu produkcyjnego,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze zakupów,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, bonusy oraz gadżety, KARTA PLUXEE, świąteczne eventy i wiele innych.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Gliwice
  • Planista Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315