INSPEKTOR JAKOŚCI
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie
2. 5. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)

Główne zadania: kontrola jakościowa produktu na linii produkcyjnej zgodnie z harmonogramem opracowywanie instrukcji jakościowych i alertów, analiza i rozwiązywanie prostych problemów jakościowych na linii produkcyjnej, współpraca z pracownikami innych działów, nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym, wykonywanie pomiarów oraz testów komponentów w fazie wdrożeniowej.
Praca na 3 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00).
Pracodawca oferuje możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie, bezpłatne ubezpieczenie na życie, stabilne zatrudnienie, przejrzysty system podwyżek, sukcesywny system szkoleń wewnętrznych.

Inne wymagania
wykształcenie min. średnie, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy i dalszego rozwoju, gotowość do pracy w systemie zmianowym, mile widziana umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych: suwmiarka, wysokościomierz, mikrometr, umiejętność czyytania rysunku technicznego

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, inne

  • Praca Zabrze
  • Inspektor Zabrze
  • Kontroler jakości Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692