Starszy / Główny specjalista informatyk w Biurze Informatyki (Sharepoint)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Najwyższa Izba Kontroli
19. 4. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • SharePoint

Mile widziane

  • liferay

Twój zakres obowiązków

  • proponowanie rozwiązań technicznych dla potrzeb biznesowych;
  • dostosowanie sytemu MS SharePoint do wymagań i potrzeb biznesowych;
  • administracja i bieżący nadzór nad funkcjonowaniem powierzonych systemów informatycznych;
  • współpraca z użytkownikami oraz dostawcami systemów informatycznych w zakresie utrzymania, rozwoju i modernizacji administrowanych systemów informatycznych;
  • wsparcie użytkowników w opracowywaniu i publikacji treści w witrynach MS SharePoint, pomoc redaktorom systemu CMS;
  • udział w przygotowaniu, pracach komisji przetargowych i realizacji zamówień publicznych z zakresu informatyzacji NIK;
  • udział w pracach wdrożeniowych nowych systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe (stanowisko: starszy specjalista informatyk)/ minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe (stanowisko: główny specjalista informatyk);
  • doświadczenie w administracji platformą MS SharePoint;
  • dobra znajomość HTML i CSS;
  • wiedza dotycząca administracji systemami informatycznymi, w szczególności rozwiązań portalowych;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
  • samodzielność i terminowość w realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność komunikowania spraw technicznych użytkownikom biznesowym.

  • doświadczenie w administracji platformą Liferay;
  • doświadczenie w administracji systemami Windows i Linux;
  • doświadczenie w administracji systemem zarządzania relacyjną bazą danych (MS SQL Server);
  • umiejętność programowania, znajomość języka zapytań SQL;
  • znajomość regulacji dotyczących prawa zamówień publicznych oraz ochrony danych osobowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • dostęp do szkoleń, możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
  • dodatkowe wynagrodzenie (tzw. trzynastka);
  • dofinansowanie do wypoczynku dla pracownika i jego dzieci;
  • składka PPK od pracodawcy w wysokości 4%.

Wymagane dokumenty

  • życiorys z przebiegiem nauki i pracy zawodowej (CV).
Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Informatyk Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293