Główny Specjalista / Główna Specjalistka ds. wsparcia projektów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
29. 3. 2024

W COI nie mamy owocowych czwartków, za to zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie i dbamy o dobrą atmosferę pracy. W dodatku robimy coś ważnego: budujemy systemy, które ułatwiają korzystanie z usług publicznych. Jesteśmy „tymi od mObywatela”. Ty też możesz mieć m.in. w nim swój udział!

Szukamy osób, które chcą się rozwijać, współpracować z innymi i wnosić nowe pomysły do naszych działań.

Nie wahaj się dołączyć do naszego zespołu i być częścią czegoś wyjątkowego! Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami, gotowi do wspólnego tworzenia sukcesów.

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie pracowników Pionu Usług Cyfrowych w realizacji powierzonych im zadań związanych z prowadzeniem projektów informatycznych;
  • koordynacja prac związanych z opracowanie projektu rocznego planu działania COI;
  • monitorowanie i raportowanie na potrzeby kierownictwa Pionu Usług Cyfrowych zadań będących w kompetencji Pionu Usług Cyfrowych;
  • koordynacja prac związanych zarówno z opracowaniem rocznego sprawozdania z realizacji rocznego planu działania, jak i miesięcznych sprawozdań z jego realizacji;
  • współpraca z Ministerstwem Cyfryzacji w ramach powierzonych zadań;
  • koordynacja prac związanych z obsługą Wniosków o zgodę na dokonanie dostawy i usługi zewnętrznej oraz z aktualizacją zapisów Umów;
  • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Centralnego Ośrodka Informatyki w ramach powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie wsparcia w przygotowaniu/realizacji projektów IT;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Samodzielność oraz komunikatywność, wysokie zaangażowanie w realizację powierzonych zadań;
  • Umiejętność planowania i doskonała organizacja pracy;
  • Terminowość, rzetelność;
  • Umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy oraz wysoko rozwinięta kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności MS Excel, poczty elektronicznej.

To oferujemy

  • pracę w największej w Polsce firmie IT tworzącej usługi, które ułatwiają życie obywatelom – Tobie, Twoim znajomym, rodzinie
  • zatrudniamy na podstawie umowy o pracę (13 000 - 15 000​ PLN brutto​)
  • po okresie próbnym możesz liczyć na umowę na czas nieokreślony
  • oferujemy pracę w hybrydową (min. raz w tygodniu w biurze), ale jeśli masz ochotę, zawsze możesz przyjść do biura
  • nowoczesne i komfortowe biuro blisko Dworca Zachodniego
  • bezpłatny parking podziemny, w którym zostawisz swój samochód, motocykl, rower, hulajnogę…
  • elastyczne godziny pracy, zaczynasz dowolnie między 7:00 a 10:00
  • możliwość wyjścia w ciągu pracy, dzięki systemowi szybkich wyjść prywatnych
  • szkolenia wewnętrzne, dofinansowanie do szkoleń zewnętrznych
  • możliwość ubiegania się o dofinansowanie do studiów
  • jasna ścieżka kariery, możliwość awansu lub zmiany projektu – zdobywaj nowe doświadczenia w różnych zespołach – zmieniaj projekty, nie firmę
  • pracę z ludźmi z różnymi kompetencjami, świetną ekspertyzą i szczerą pasją, szansa na naukę, rozwój i wymianę doświadczeń
  • panuje u nas atmosfera wzajemnego wsparcia, mówimy sobie po imieniu
  • w biurze możesz pracować razem ze swoim czworonożnym przyjacielem ?

  • Praca Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714