Stanowisko ds. przyznawania i wypłaty zasiłków
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345756

Obowiązki

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku ds. przyznawania i wypłaty zasiłków będzie odpowiedzialna m.in. za:

- opracowywanie decyzji w sprawie prawa i wypłaty świadczeń wypłacanych przez Zakład, w tym decyzji dotyczących świadczenia rehabilitacyjnego oraz decyzji wydawanych w wyniku kontroli orzekania o czasowej niezdolności do pracy,

- naliczanie i potrącanie zaliczki na poczet podatku dochodowego od osób fizycznych od wypłacanych świadczeń,

- zgłaszanie do ubezpieczeń emerytalno-rentowych osób pobierających zasiłki macierzyńskie i zasiłki w wysokości zasiłków macierzyńskich wypłacane przez Zakład,

- dokonywanie potrąceń z wypłacanych świadczeń na wniosek podmiotów zewnętrznych i wewnętrznych.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie

Wymagania mile widziane:

- minimum 6 miesięcy pracy związanej z obsługą finansową

- wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość, administracja, ubezpieczenia społeczne)

Wymagania dodatkowe:

- znajomość ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa

- podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

- umiejętność obsługi pakietu Office

- orientacja na cel

- orientacja na jakość

- komunikacja

- współpraca

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny z zaznaczeniem stanowiska, o które kandydat się ubiega,

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe

Dokumenty należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj (na dole oferty).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji w systemie.

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie

- rozwój zawodowy

- bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych

- system premiowy

Proces rekrutacji obejmować będzie:

- ocenę formalną dokumentów kandydatów,

- sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu,

- rozmowę kwalifikacyjną.

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy 1 kandydata,

- umowa na 3 miesięczny okres próbny,

- skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne drogą mailową lub telefoniczną,

- nadesłanych dokumentów nie zwracamy,

- dokumenty niekompletne lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

- do składnia ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

sprzęt komputerowy,

sprzęt biurowy.

Warunki wykonywania pracy:

  • spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.,
  • polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę,
  • konieczność poruszania się po całym obiekcie,
  • konieczność odbywania podróży służbowych (w przypadku szkoleń organizowanych poza miejscem pracy),
  • budynek 3- piętrowy,
  • stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na 3 piętrze,
  • przy wejściu do budynku jest pochylnia,
  • drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie,
  • w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami.

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne:

  1. Katarzyna Nieckarz, Jedlnia Letnisko
  2. Joanna Otręba, Radom
  3. Maria Chmiel, Radom
  4. Kamila Wójcik, Radom
  5. Aleksandra Cebula, Radom
  6. Dominika Lenkiewicz, Radom
  7. Malwina Jasiak, Zakrzew
  8. Patryca Szara, Zakrzew
  9. Kamila Grabowska-Urbańska, Radom
  10. Anna Szumielewicz, Parszów
  11. Agnieszka Nowak, Małęczyn
  12. Iwona Karasek, Gózd
  13. Monika Jurek, Pionki
  14. Ewelina Jakubiak, Grzmucin
  15. Joanna Smolarczyk, Kozienice
  16. Natalia Zając, Radom
  17. Małgorzata Moryc, Radom
  18. Karolina Czyż, Radom
  19. Hubert Strzelecki, Radom
  20. Aleksandra Rapczyńska, Radom
  21. Daniel Głowacki, Radom
  22. Joanna Gałek, Radom
  23. Agata Łęcka-Ukleja
  24. Monika Banaszkiewicz, Radom
  25. Katarzyna Szymańska, Radom
  26. Mikołaj Kozyra, Radom

DO WYŻEJ WYMIENONYCH OSÓB ZOSTAŁA WYSŁANA INFORMACJA ODNOŚNIE TERMINU REKRUTACJI - PROSZĘ O SPRAWDZENIE SKRZYNEK E-MAILOWYCH

Wyniki naboru:

Monika Jurek, Pionki

Pani Jurek jest osobą komunikatywną, nie bojącą się nowych wyzwań. Postawione przed nią zadania działają na nią motywującą.

Posiadane kwalifikacje i wykształcenie pozwalają sądzić, że kandydatka doskonale odnajdzie się na nowym stanowisku. Możliwość podjęcia pracy w Wydziale Zasiłków stanowi dla Pani Jurek zapewnienie stabilizacji zawodowej i szanse na rozwój zgodny z wykształceniem. Ponadto kandydatka odbyła półroczny staż w Wydziale Świadczeń Emerytalno-Rentowych, który dał jej podstawy sądzić, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest miejscem docelowego zatrudnienia.

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Radom
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Radom
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Radom
  • Specjalista ds. kadr i płac Radom
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Radom
  • Specjalista ds. PR Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479