Stanowisko ds. rozliczeń
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
ZUS
17. 5. 2024

3345681

Obowiązki

Zadania:

Osoba zatrudniona na stanowisku ds. rozliczeń zapewnia obsługę kont płatników w zakresie rozliczeń.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie średnie

Wymagania mile widziane:

- minimum 1 rok doświadczenia z ubezpieczeniami społecznymi

- wykształcenie wyższe (nauki społeczne, gospodarka i prawo)

Wymagania dodatkowe:

- podstawowa znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych

- podstawowa znajomość kodeksu postępowania administracyjnego

- znajomość zasad podlegania i ustalania wysokości składek na ubezpieczenie społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych

- umiejętność obsługi pakietu Office

-orientacja na cel

-orientacja na jakość

-komunikacja

- współpraca

Wymagane dokumenty:

- CV

- list motywacyjny z zaznaczeniem stanowiska, o które kandydat się ubiega

- kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

Dokumenty należy przesłać poprzez formularz aplikacyjny wybierając Aplikuj (na dole oferty).

Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Jednocześnie informujemy, że klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji dostępna jest na stronie głównej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (www.zus.pl) w zakładce Praca w ZUS.

Za datę złożenia dokumentów przyjmuje się datę wpływu aplikacji w systemie.

Oferujemy

Oferujemy:

- zatrudnienie w stabilnej firmie

- rozwój zawodowy

- bogaty program szkoleń, w tym możliwość dofinansowania studiów

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, w tym dopłatę do wypoczynku i zajęć sportowych

- system premiowy

Proces rekrutacji obejmować będzie:

- ocenę formalną dokumentów kandydatów

- sprawdzenie wiedzy niezbędnej na oferowanym stanowisku, w zakresie podanym w ogłoszeniu

- rozmowę kwalifikacyjną

Dodatkowe informacje:

- poszukujemy 1 kandydata,

- umowa na czas zastępstwa,

- skontaktujemy się z osobami, które spełniają wymagania formalne drogą mailową lub telefoniczną,

- nadesłanych dokumentów nie zwracamy,

- dokumenty niekompletne lub nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane,

- do składnia ofert zachęcamy osoby z niepełnosprawnościami.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest pracodawcą przyjaznym osobom z niepełnosprawnościami. Stwarza pracownikom optymalne środowisko pracy, uwzględniając ich potrzeby. Istnieje możliwość dostosowania stanowiska pracy i jego wyposażenia do indywidualnych potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wyposażenie stanowiska pracy:

- sprzęt komputerowy

- sprzęt biurowy

Warunki wykonywania pracy:

- spełniają warunki określone wymogami bhp i ppoż.

- polegają na obsłudze komputera powyżej 4 godzin na dobę

- konieczność poruszania się po całym obiekcie

- budynek 3-piętrowy z windą oraz pomieszczeniami sanitarnymi dostosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych

- stanowisko pracy zlokalizowane w pomieszczeniach biurowych na III piętrze

- drzwi przy wejściu do budynku otwierają się automatycznie

- w bezpośrednim sąsiedztwie wejścia do budynku znajdują się miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnościami

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne:

  1. Karolina Wójcik, Głuchów
  2. Julia Domagała, Radom
  3. Patrycja Szara, Zakrzew
  4. Małgorzata Moryc, Radom
  5. Dominika Lenkiewicz, Radom
  6. Karolina Czyż, Radom
  7. Katarzyna Wochniak, Radom
  8. Joanna Otręba, Radom
  9. Aleksandra Rapczyńska, Radom
  10. Daniel Głowacki, Radom
  11. Aleksandra Cebula, Radom
  12. Agata Łęcka-Ukleja, Milejowice
  13. Natalia Gajewska, Mleczków
  14. Izabela Mika, Stare Żdżary
  15. Mikołaj Kozyra, Radom
  16. Maria Kozdrach, Radom
  17. Katarzyna Szymańska, Radom
  18. Malwina Jasiak, Zakrzew
  19. Joanna Iskrzyńska, Radom
  20. Monika Banaszkiewicz, Radom

Wyniki naboru:

Joanna Iskrzyńska, Radom

Pani Joanna Iskrzyńska podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka zaprezentowała się jako osoba komunikatywna, szczera i świadoma swoich możliwości. Deklaruje, że jest osobą kontaktową, współpracującą i sumienną. Kandydatka wykazała się wiedzą na temat Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, jak również orientacją w specyfice pracy na stanowisku. Pani Joanna Iskrzyńska chciałaby podjąć zatrudnienie w ZUS, ponieważ szuka stabilnej pracy, która zapewni jej poczucie bezpieczeństwa.

DO WYŻEJ WYMIENONYCH OSÓB ZOSTAŁA WYSŁANA INFORMACJA ODNOŚNIE TERMINU REKRUTACJI - PROSZĘ O SPRAWDZENIE SKRZYNEK E-MAILOWYCH

Źródło: Zus/Praca

  • Praca Radom
  • Specjalista ds. telekomunikacji Radom
  • Specjalista ds. PR Radom
  • Specjalista ds. transportu Radom
  • Specjalista ds. HR Radom
  • Specjalista ds. turystyki Radom
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Radom
  • Specjalista ds. finansów Radom
  • Pracownik ds. administracji Radom
  • Specjalista ds. reklamy Radom
  • Specjalista ds. Sprzedaży Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 517
    19 479