Stacjonarny Handlowiec wyrobami stalowymi
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

P.W. CENTROSTAL -WROCŁAW S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy do naszego Działu Handlowego we Wrocławiu, pracownika na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • profesjonalna obsługa klientów biznesowych i indywidualnych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałej współpracy z nowymi kontrahentami,
  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż,
  • monitorowanie rynku.

Wymagania:

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z klientami,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, (praca od poniedziałku do piątku w stałych godzinach),
  • pakiet socjalny - m.in. karty multisport , świąteczne karty podarunkowe, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami nad jeziorem, imprezy integracyjne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci, paczki mikołajowe dla dzieci),
  • szkolenia, rozwój zawodowy.

  • Praca Wrocław
  • Handlowiec Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532