Handlowiec IT
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Incom Group S.A.
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie bazy klientów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • sprzedaż produktów wchodzących w skład naszego portfolio
  • kontakt telefoniczny i mailowy z partnerami handlowymi
  • realizacja założonych celów biznesowych oraz planów sprzedażowych
  • badanie potrzeb, profilu i potencjału Klientów oraz budowaniem z nimi długofalowych relacji biznesowych

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osób:
  • dla których sprzedaż jest tym co lubią robić i z nią wiążą swoją przyszłość
  • posiadających doświadczenie w aktywnej sprzedaży telefonicznej
  • sfokusowanych na realizacji celów i zadań biznesowych
  • samodzielnych, potrafiących umiejętnie zarządzać swoim czasem pracy
  • zaangażowanych i zdyscyplinowanych
  • optymistycznie nastawionych na realizację założonych zadań oraz potrafiących szybko reagować na zmieniające się okoliczności
  • komunikatywnych i potrafiących zbudować długotrwałe i perspektywiczne relacje handlowe
  • których motywują cele, plany biznesowe i wymierne korzyści, które dzięki ich realizacji można zdobyć
  • zainteresowanych branżą IT

To oferujemy

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole nastawionym na realizację celów
  • stabilne zatrudnienie - umowę o pracę
  • atrakcyjny system motywacyjny oparty na osiąganych wynikach,
  • pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach: 9-17)
  • przyjazną atmosferę pracy
  • szkolenia wprowadzające pod okiem profesjonalistów
  • ogromny zastrzyk wiedzy który wpłynie na Twój rozwój osobisty
  • benefity: karta Multisport, opieka medyczna Lux Med, ubezpieczenie grupowe Allianz, owoce

Dowiedz się więcej na temat naszej firmy na www.incomgroup.pl

Znajdziesz nas też na Facebooku i Twitterze

  • Praca Wrocław
  • Handlowiec Wrocław
  • Administrator IT Wrocław
  • Technik handlowiec Wrocław
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228