Handlowiec
  • Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3
Handlowiec
dolnośląskie, Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3, dolnośląskie, Polska
AAA AUTO
6. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Praca weekendowa lub dodatkowa - wybór należy do Ciebie :)

Jeśli szukasz nowej ciekawej pracy, chcesz zdobyć doświadczenie w branży motoryzacyjnej, lubisz kontakt z klientem, zapraszamy Cię do naszego zespołu Handlowców.
Opis stanowiska:

  • Podstawowe prace związane z obsługa klienta (uczestnictwo w procesie sprzedaży i zakupu samochodów)
  • Wspieranie zespołu handlowego w codziennych zadaniach

To oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie 29 PLN brutto/1h pracy + bonusy za sprzedane auta
  • Praca w piątki, soboty i niedziele handlowe
  • Zdobycie praktycznego doświadczenia w dziale handlowym
  • Elastyczny grafik

Nasze wymagania:

  • umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • zaangażowania, wysokiej kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów
  • wysokiego poziomu obsługi klienta
  • czynnego prawa jazdy kat. B – warunek konieczny
  • gotowości do pracy na zewnątrz

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075