Sprzedawca w Dziale Mięsnym- lada zp
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, śląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
25. 5. 2024

PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838.

Obowiązki

  • obsług klienta
  • wykładanie towaru na dziale mięsnym

Wymagania

  • pełnoletność
  • dostępność w pracy minimum 6h (możliwość pracy po 12h)
  • książeczka sanepidowska (zwrot kosztów wyrobienia po przepracowanym miesiącu)

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie tymczasowe (27,70zł brutto/h) z możliwością przejścia na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • praca od poniedziałku do soboty
  • szkolenie BHP oraz przyuczenie do stanowiska
  • bardzo elastyczne godziny pracy

  • Praca Ustroń
  • Sprzedawca Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064