Stażysta/stażystka w dziale lean
  • Jasienica
Jasienica, Jasienica, Śląskie, Polska
Paged Meble Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- uczestniczenie w projekcie VSM z zespołem projektowym

- zbieranie danych dla potrzeb projektu

- pomiar i analiza czasów procesowych

- uczestnictwo w warsztatach związanych z projektem VSM min.: waste walk, SMED, balansowanie linii

- analiza danych pod kątem optymalizacji procesu

- analiza layoutu fabryki z wrysowywaniem w programie

- opracowywanie dokumentacji dla potrzeb projektowych

- prowadzenie działań optymalizacyjne w ramach działu lean

- opracowywanie standardów i dokumentacji lean

- wsparcie dla działu lean i produkcji w ramach narzędzi lean

- dostępność - ok. 3 dni w tygodniu po 8 godzin

WYMAGANIA:

- teoretyczna znajomość podstawowych zagadnień lean jak: VSM, SMED, 7 strat, kaizen, 5S

- mile widziane praktyczne zastosowanie narzędzi lean

- umiejętność obsługi programów - Word, Excel, Power Point, Visio

- podstawowa znajomość programów typu Autocad

- zdolności analityczne

- kreatywność

- praca zespołowa i komunikatywność

OFERUJEMY:

- staż w oparciu o umowę zlecenie na okres 3 miesięcy

- współpracę z doświadczonym Zespołem lean

- możliość wykorzystania zdobytej na studiach wiedzy w praktyce

- przyjazną atmosferę współpracy

  • Praca Jasienica
  • Jasienica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018