Obsługa klienta- lada mięsna- Ustroń / AM
  • Ustroń
Ustroń, Ustroń, śląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
2. 5. 2024

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Obsługa klienta- lada mięsna

Obowiązki

  • obsługa klienta na ladzie mięsnej
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru
  • wykładanie towaru
  • przygotowywanie cen

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie jako sprzedawca
  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • dyspozycyjność do pracy dwuzmianowej- 05:30-14:15, 14:00-22:30

Oferujemy

  • początkowe zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową z możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • umowę zlecenie
  • gruntowne przeszkolenie
  • pracę w sklepie o renomowanej pozycji na rynku

  • Praca Ustroń
  • Ustroń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864