Sprzedawca usług rekrutacyjnych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną z ponad 15-letnim stażem na rynku. Działamy w obszarach IT, TSl, Sprzedaż i Marketing oraz Finanse. Szukamy osoby, która jest głodna sukcesu i pieniędzy.

Oferujemy:

  • Jasną ścieżkę rozwoju w stronę lidera zespołu rekrutacyjnego.
  • Bardzo dobre prowizje bez górnego limitu zarobków.
  • Pracę w świetnym, wspierającym się zespole.
  • Pracujesz 8h dziennie = nie zabierasz pracy do domu!

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w Polsce i za granicą.
  • Analiza i dopasowanie potrzeb Klienta.
  • Współpraca z działem realizacji (docelowo kierowanie własnym zespołem rekrutacyjnym).
  • Rejestracja aktywności w systemie CRM.

Uwaga! Praca stacjonarna z biura w okolicach Pl. Zawiszy w Warszawie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w aktywnej sprzedaży (B2B lub B2C) min. 2 lata.
  • Nastawienie na zadania.
  • Branie odpowiedzialności za wynik.
  • Chęć do ciągłej nauki.
  • Nastawienie na pracę zespołową.

PS. Musisz lubić rozmawiać przez telefon - bez tego nie pojedziemy dalej!

Dodatkowe atuty:

Język angielski na poziomie B2+.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Sprzedawca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075