Handlowiec ds. Usług Outsourcingowych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Nasz klient to renomowana firma informatyczna, która od 1997 roku wspiera przedsiębiorstwa w erze transformacji cyfrowej i Przemysłu 4.0. Specjalizując się w dostarczaniu zaawansowanych rozwiązań IT dla sektora produkcyjnego, firma oferuje szeroki wachlarz usług, w tym systemy wspierające logistykę produkcyjną, platformy e-commerce/B2B, systemy logistyczne, zarządzanie produkcją, a także rozwiązania ERP, BPM i Business Intelligence. Dzięki globalnemu podejściu i skoncentrowaniu na innowacyjnych technologiach, firma przyczynia się do rewolucji przemysłowej, pomagając przedsiębiorstwom osiągać wyższy poziom efektywności i bezpieczeństwa. Poszukujemy osób z pasją do IT, które chcą dołączyć do zespołu ekspertów i wspólnie pracować nad projektami, które kształtują przyszłość branży. Jeśli jesteś gotowy na wyzwania i chcesz rozwijać swoje umiejętności w dynamicznym środowisku, zapraszamy do aplikowania.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii od realizacji celów sprzedażowych.
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy i opcję pracy hybyrdowej
  • Dodatkowym plusem atutem będzie doświadczenie w branży odbioru i unieszkodliwiania odpadów.

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów między innymi poprzez prospecting nowych profili klientów oraz inicjowanie kontaktów z potencjalnymi klientami w oparciu o samodzielnie wypracowane LEADY,
  • Analiza potrzeb klientów i doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań outsourcingowych dla ich biznesu.
  • Tworzenie propozycji handlowych i ich prezentacja potencjalnym klientom.
  • Negocjowanie warunków umów handlowych i finalizacja transakcji.
  • Śledzenie zmian na rynku i analiza konkurencji w celu identyfikacji nowych możliwości biznesowych.
  • Przygotowywanie regularnych raportów dotyczących aktywności sprzedażowej i osiąganych wyników.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingowych (mile widziane usługi IT)
  • Udokumentowana ścieżka sukcesów sprzedażowych.
  • Umiejętność szybkiego domykania sprzedaży.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji, spotkań biznesowych oraz prezentacji oferowanych usług.
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy w warunkach presji czasu i osiągania celów.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

  • Praca Warszawa
  • Handlowiec Warszawa
  • Technik handlowiec Warszawa
  • Organizator usług Warszawa
  • Technik usług fryzjerskich Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659