Specjalista ds. Rozwoju Sieci Partnerów Rekrutacyjnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Folga S.A.
22. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie potencjalnych partnerów rekrutacyjnych i nawiązywanie z nimi współpracy
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z partnerami
  • Opracowywanie strategii rozwoju sieci partnerów rekrutacyjnych
  • Monitorowanie i analiza wyników współpracy z partnerami
  • Wspieranie partnerów w realizacji celów rekrutacyjnych
  • Utrzymanie stałego kontaktu z dotychczasowymi partnerami i współpraca według ustalonych schematów biznesowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe, np. zarządzanie, psychologia biznesu)
  • Biegła znajomości języka ukraińskiego bądź rosyjskiego
  • Doświadczenie w rekrutacjach masowych, stanowisk niższego szczebla
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji biznesowych
  • Umiejętność efektywnej organizacji swojego czas pracy
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Formę współpracy adekwatną do Twoich potrzeb
  • Kulturę pracy opartą na zaufaniu, szacunku i wzajemnej uczciwości
  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość realizacji Twoich pomysłów

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714