Sprzedawca ds. hotelowych
  • Trzebownisko
Trzebownisko, Trzebownisko, Podkarpackie, Polska
Zielony Kompleks Dwór Ostoya
16. 10. 2024

Jeśli lubisz wyzwania, masz pasję do sprzedaży i chcesz reprezentować luksusowe obiekty hotelowe, czekamy na Twoje zgłoszenie!
Nasze wymagania:
- Doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku – mile widziane
- Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
- Swobodne poruszanie się środowisku MS Office
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz kultura osobista
- Doskonała organizacja pracy na samodzielnym stanowisku, ustalanie priorytetów, realizacji wyznaczonych celów
- Umiejętność pracy pod presją czasu
- Umiejętność pracy w zespole
- Kreatywność
Obowiązki:
- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
- Budowanie długofalowych relacji z Klientami poprzez kontakt telefoniczny, mailowy oraz spotkania handlowe
- Przygotowywanie ofert
- Koordynacja konferencji oraz wszelkiego rodzaju wydarzeń eventowych
- Udział w wydarzeniach sprzedażowych
- Aktywne promowanie oferty handlowej
- Analiza trendów na lokalnym rynku i aktywności konkurencji w celu identyfikacji potencjalnych Klientów i nowych możliwości sprzedażowych
- Ścisła współpraca z pozostałymi działami hotelu
- Podtrzymanie pozytywnego wizerunku hotelu
Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Wynagrodzenie stałe w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjny system prowizyjny
- Nowoczesne, międzynarodowe środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
- Szkolenia
- Pakiet niezbędnych narzędzi pracy

  • Praca Trzebownisko
  • Sprzedawca Trzebownisko
  • Trzebownisko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894