Praca Specjalista ds. finansów

Wyświetlamy oferty pracy 1-20 (10 000 ofert pracy). Praca Specjalista ds. finansów
  • Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
  • łódzkie, Cedrowice-Parcela, łódzkie, Polska
  • 16. 3. 2024
  • Ozorków, Ozorków, łódzkie, Polska
  • Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie
  • Kraków, Wielicka 267, 30-663 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie
  • od 5 600 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • 6. 2. 2024
  • FAMUR (GRENEVIA SA)
  • Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
  • 14. 3. 2024
  • Trenkwalder
  • mazowieckie, mazowieckie, Polska
  • 1. 3. 2024
  • mazowieckie, Żupnicza 11, Warszawa, mazowieckie, Polska
  • 2. 3. 2024
  • Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
  • Mindbox S.A.
  • Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
  • 19. 3. 2024
  • mazowieckie, Żupnicza 11, mazowieckie, Polska
  • ERBUD S.A.
  • Ostaszewo, Ostaszewo, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
  • 20. 12. 2023
  • Aluprof
  • Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
  • 4. 2. 2024
  • Aluprof
  • Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, śląskie, Polska
  • 23. 1. 2024
  • Mengs
  • Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
  • 24. 2. 2024
  • Dino Polska S.A.
  • Krotoszyn, Krotoszyn, Polska
  • od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
  • E PLUS M SP. Z O.O.
  • mazowieckie, Łoziska, mazowieckie, Polska
  • 31. 1. 2024
  • Mengs
  • Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
  • 6. 12. 2023
  • 15. 3. 2024
  • Handsoncode Sp. z o.o.
  • Gdynia, Gdynia, Pomorskie, Polska

Inne oferty pracy: Specjalista ds. finansów

Zapoznaj się z innymi ofertami pracy - Praca Specjalista ds. finansów

Często zadawane pytania

👉 Jak wiele ofert pracy (Specjalista ds. finansów) możesz znaleźć na Jobimi.com?

Teraz możesz wybierać spośród 10 000 ofert pracy.

👉 W jakich miastach zawód "Specjalista ds. finansów" jest najbardziej popularny?

Zawód "Specjalista ds. finansów" jest najbardziej popularny w miastach: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz.

Praca: Specjalista ds. finansów

Specjalista ds. finansów

Specjalista ds. finansów to jeden z najbardziej pożądanych zawodów na rynku pracy. Praca specjalisty ds. finansów polega na analizowaniu i wykorzystywaniu informacji finansowych, aby pomóc firmom w osiąganiu ich celów biznesowych. Specjalista ds. finansów jest odpowiedzialny za tworzenie i wdrażanie strategii finansowych, zarządzanie ryzykiem finansowym, tworzenie budżetów i zarządzanie zasobami finansowymi.

Zadania

Specjalista ds. finansów ma szereg zadań do wykonania w ciągu dnia. Do głównych zadań należą tworzenie i wdrażanie strategii finansowych, zarządzanie ryzykiem finansowym, tworzenie budżetów i zarządzanie zasobami finansowymi. Specjalista ds. finansów musi także monitorować rynek finansowy, aby móc wykorzystać najlepsze okazje inwestycyjne. Ponadto specjalista ds. finansów musi dbać o to, aby firma była zgodna z obowiązującymi przepisami i regulacjami dotyczącymi finansów.

Umiejętności

Aby wykonywać pracę specjalisty ds. finansów, niezbędne są wysoce rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne. Przede wszystkim specjalista ds. finansów musi mieć dobrą znajomość rynku finansowego, w tym akcji, obligacji, instrumentów pochodnych i innych instrumentów finansowych. Ponadto specjalista ds. finansów powinien mieć świetne umiejętności komunikacyjne, aby móc skutecznie współpracować z innymi działami firmy i przekazywać im informacje finansowe.

Kwalifikacje

Aby zostać specjalistą ds. finansów, należy uzyskać odpowiednie kwalifikacje. Najczęściej wymaganym wykształceniem jest tytuł licencjata w zakresie finansów lub zarządzania. Doświadczenie w dziedzinie finansów jest również konieczne, aby ubiegać się o stanowisko specjalisty ds. finansów.

Podsumowanie

Specjalista ds. finansów jest ważnym stanowiskiem w firmie, które wymaga wysoce rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych oraz odpowiednich kwalifikacji. Praca specjalisty ds. finansów polega na tworzeniu i wdrażaniu strategii finansowych, zarządzaniu ryzykiem finansowym, tworzeniu budżetów i zarządzaniu zasobami finansowymi.

138 685
20 113