Specjalistka Ds. Eksportu (Branża Bieliźniarska)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Marcin Sojka - Priority Sale
27. 3. 2024

Naszym klientem jest producent ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

Obowiązki

  • Nawiązywanie relacji z partnerami zagranicznymi (sklepy brafiterskie / z bielizną dla kobiet) - głównie rynki Skandynawskie oraz Europy Zachodniej
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz osiąganie zakładanych celów
  • Odwiedzanie wybranych sklepów, dbanie o późniejsze utrzymanie relacji
  • Zarządzanie procesem eksportu na późniejszych etapach

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży do klienta B2B, najlepiej międzynarodowego - minimum 1 rok
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - C1
  • Zaangażowanie, uśmiech, zainteresowanie branżą mody / bieliźniarską
  • Umiejętność zaciekawienia klienta, samodzielnej pracy
  • Gotowość do podróży służbowych (samolot) do Skandynawii

Oferujemy

  • Wynagrodzenie na start : 7500 - 8500 PLN brutto / miesięcznie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe prowizje po okresie wdrożenie, w zależności od realizowanych celów : dodatkowo 7 000 - 8 000 PLN brutto / miesięcznie
  • Pełne wdrożenie do pracy
  • Możliwość dołączenia do butikowego producenta bielizny (sprzedaż kilkaset tys. sztuk rocznie) z rodzinną, niekorporacyjną atmosferą
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • Pełne wsparcie marketingowe, związane z podróżami służbowymi etc
  • Ekstremalne zniżki na produkty firmy :)

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714