Specjalista w Sekcji Planowania i Analiz Usług Medycznych
  • Warszawa, Żoliborz
mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, mazowieckie, Polska
Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej (WIML) jest jednym z nielicznych w skali europejskiej ośrodków naukowo-badawczo-szkoleniowych i kliniczno-diagnostycznych, specjalizujących się w problematyce medycyny lotniczej.

Misją WIML jest świadczenie usług badawczych, naukowych i medycznych na najwyższym poziomie. Wysoko wykwalifikowana kadra Instytutu, nowoczesne laboratoria i unikalne urządzenia badawcze są gwarantem najlepszej jakości i profesjonalizmu.

Opis stanowiska
  • Przygotowywanie wniosków dotyczących udzielania zamówienia oraz wycena zamówienia na świadczenia zdrowotne.
  • Opracowywanie dokumentów dotyczących postępowania konkursowego: ogłoszenie, SWKO, oferta.
  • Ogłaszanie konkursów na stronie BIP.
  • Udział w pracach komisji konkursowej, sporządzanie protokołów.
  • Sporządzanie umów o udzielanie zamówienia na świadczenia zdrowotne.
  • Weryfikacja faktur za zrealizowane świadczenia zgodnie z zawartymi umowami oraz bieżąca analiza wykorzystania środków z umów kontraktowych.
  • Tworzenie planu umów kontraktowych na kolejne okresy w oparciu o potrzeby wynikające z kontraktu z NFZ oraz innych umów.
  • Ścisła współpraca z Pionem Głównego Księgowego oraz Wydziałem Administracyjno-Personalnym.
  • Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania
  • Wykształcenia średniego i 8 lat stażu pracy lub wyższego oraz 2 lat stażu pracy.
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku w podmiocie leczniczym.
  • Znajomości „Ustawy o działalności leczniczej” oraz „Ustawy o zawodach lekarza i lekarza dentysty”.
  • Mile widziana znajomość systemów medycznych AMMS, SZOI.
  • Bardzo dobrej znajomość Excel.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
  • Bezpłatny parking pracowniczy.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914