Sprzedawca Części Zamiennych i Usług Serwisowych
  • Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), k. Nadarzyna
mazowieckie, Rusiec (pow. pruszkowski, gm. Nadarzyn), k. Nadarzyna, mazowieckie, Polska
Liebherr Polska Sp. z o.o.
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

LIEBHERR-POLSKA Sp. z o.o.

Utworzona w 2005 zajmuje się dystrybucją i serwisem maszyn Firmy Liebherr należącej do wiodących na świecie producentów maszyn budowlanych.

Posiada siedzibę główną w Rudzie Śląskiej oraz oddziały w: Ruścu k. Nadarzyna, Kowalach k.Gdańska i Komornikach k.Poznania.

poszukuje do oddziału w Ruścu k.Nadarzyna pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie ofert na części zamienne,

  • Obsługa zamówień serwisowych,

  • Sprzedaż części zamiennych i usług serwisowych,

  • Wystawianie faktur sprzedaży na części zamienne i usługi serwisowe,

  • Terminowe przygotowanie, kompletowanie i realizacja zamówień.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,

  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej i swobodną komunikację,

  • Dobra znajomość pakietu Office,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę,

  • Szkolenia serwisowe i produktowe w kraju i on-line organizowane przez firmy z grupy Liebherr,

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • Dofinansowanie do nauki języków obcych,

  • Prywatną opiekę medyczną (po dwóch latach pracy),

  • Dopłata do kart Multisport po przepracowaniu 12 miesięcy,

  • Pełne wsparcie kierownictwa.

  • Praca mazowieckie
  • Sprzedawca mazowieckie
  • Sprzedawca Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509