Specjalista/tka ds. sprzedaży usług rekrutacji IT
  • Warszawa
specjalista/tka ds. sprzedaży usług rekrutacji IT
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Aktualnie poszukujemy nowej osoby do naszego zespołu Randstad Digital Solutions w Warszawie. Stanowisko jest silnie związane z działaniami business development, walidacją rynku, negocjacjami i spotkaniami z klientami w ramach sprzedaży usług rekrutacyjnych (specjalizacja IT)

Jeżeli posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży usług B2B, lubisz kontakt z klientem i nie lubisz rutyny, to to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!

Czekamy na Twoje CV!

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku związanym z aktywną sprzedażą usług/produktów B2B
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi
  • wysoka proaktywność i determinacja w dążeniu do realizacji celów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym kontakty biznesowe (min. B2)
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dostępności do pracy hybrydowej (2 dni w biurze)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz miesiączny system premiowy
  • dobra lokalizacja biura - al. Jerozolimskie 134
  • hybrydowy tryb pracy - możliwość 3 dni pracy z domu
  • szeroki wachlarz benefitów: prywatna opieka medyczna, darmowy dostęp do ebooków, udział w sportowych rywalizacjach za pośrednictwem platformy wellbeingowej, darmowy dostęp do aplikacji do nauki języka angielskiego, możliwość dofinansowania studiów aż do 50 % lub kursów specjalistycznych, ubezpieczenie na życie, tańszy abonament telefoniczny dla Ciebie i całej Twojej rodziny, dodatkowe dni urlopu, parkiet weterynaryjny i to nie wszystko!
  • możliwość działania w dobrej sprawie, u nas masz dodatkowy dzień wolny w roku, który możesz wykorzystać na wolontariat
  • różne inicjatywy wewnętrzne: webinaria (min. z tematyki well-beingu, personal brandingu i wiele innych), czy sesje wymiany wiedzy i best practises wraz z Ekspertami Randstad
  • możliwość sprawdzenia się i pełnienia nowych ról, takich jak trener, coach kariery, audytor, opiekun customer delight

Zadania

  • podejmowanie aktywnych działań mających na celu pozyskiwanie nowych klientów / nowych zleceń rekrutacyjnych na terenie całej Polski ze priorytetem na mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie, lubelskie
  • inicjowanie kontaktu z klientami, walidacja rynku, negocjacje, przygotowanie umów oraz doradztwo dotyczące rynku pracy
  • realizacja założonych celów sprzedażowych tygodniowych i miesięcznych
  • bieżące raportowanie efektów pracy
  • współpraca z osobami z zespołu w ramach realizacji rekrutacji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179