Specjalista / Specjalistka Utrzymania Ruchu
  • Wola Mrokowska
mazowieckie, Wola Mrokowska, mazowieckie, Polska
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
19. 4. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych

oraz czołową firmą na Rynku Europejskim.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Główne zadania:

  • udział w tworzeniu planów konserwacyjnych i remontowych,
  • pomoc przy tworzeniu list części zamiennych,
  • zamawianie części do maszyn, narzędzi, a także środków ochrony indywidualnej,
  • nadzór nad magazynem części zamiennych,
  • współpraca z dostawcami maszyn i urządzeń.

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów,
  • pożądana umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki,
  • sumienność i dokładność,
  • znajomość obsługi komputera,
  • mile widziane osoby bez doświadczenia zawodowego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • rosnące wynagrodzenie wraz z rozwojem zaangażowania i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze utrzymania ruchu,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190