Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Wola Mrokowska
mazowieckie, Wola Mrokowska, mazowieckie, Polska
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
18. 4. 2024

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Główne zadania:

  • utrzymywanie urządzeń, instalacji elektrycznych i automatyki w pełnej sprawności technicznej,
  • przeprowadzanie bieżących napraw i konserwacji urządzeń elektrycznych,
  • prowadzenie prac modernizacyjnych i rozbudowy układów sterowania oraz infrastruktury,
  • wdrażanie nowych zautomatyzowanych stanowisk produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i ergonomii,
  • kontakt z podwykonawcami i dostawcami urządzeń wykorzystywanych w procesach produkcyjnych,
  • wspieranie innych działów firmy w sprawach związanych z automatyką przemysłową.

Wymagania:

  • znajomość programowania sterowników PLC (Siemens),
  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu: automatyka/ mechatronika/ elektrotechnika,
  • doświadczenie w pracy związanej z diagnostyką i usuwaniem awarii,
  • umiejętność posługiwania  się dokumentacją elektryczną i pneumatyczną,
  • uprawnienia elektryczne SEP - eksploatacyjne grupy 1,
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach: 6-14, 14-22.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • rosnące wynagrodzenie wraz z rozwojem zaangażowania i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze utrzymania ruchu,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179