Menadżer ds. Technicznych i Utrzymania Ruchu
  • Swobodnia
mazowieckie, Swobodnia, mazowieckie, Polska
Grupa Inter Cars
27. 4. 2024

ILS Sp. z o.o. jest stabilnym i niezawodnym operatorem logistycznym należącym do Grupy Kapitałowej Inter Cars. Świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie z wykorzystaniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Największym atutem ILS jest zespół doświadczonych specjalistów, otwartych na zmiany, rozwój i dzielenie się wiedzą. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną, a Twoją pasją jest logistyka - szukamy właśnie Ciebie!
Główne zadania:

  • Zapewnienie niezawodnego działania urządzeń procesu technologicznego w poszczególnych jednostkach organizacyjnych, bezpieczeństwa pracowników i środowiska pracy
  • Monitorowanie infrastruktury technicznej (m.in.: przenośniki, sortery, wózki widłowe), opracowywanie harmonogramu okresowych przeglądów technicznych, analiza przyczyn i skutków awarii
  • Nadzór nad realizacją założonych planów działań oraz prac naprawczych i inwestycyjnych
  • Planowanie zakupów części zamiennych, nadzorowanie ich stanu oraz wdrożenie polityki zakupowej
  • Nadzór nad utrzymaniem oraz koordynowanie bieżących relacji z dostawcami i użytkownikami wyposażenia
  • Analiza i optymalizacja kosztów projektów inwestycyjnych oraz kosztów utrzymania obiektów
  • Zarządzanie podległym zespołem- planowanie i nadzorowanie realizacji zadań

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie min. 3 lata w obszarze utrzymania ruchu
  • Wiedza ekspercka z zakresu utrzymania ruchu i/lub intralogistyki magazynowej
  • Praktyczna wiedza z zakresu przygotowania, realizacji oraz rozliczania projektów inwestycyjnych
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na zaistniałe potrzeby
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Bogaty pakiet szkoleń w zakresie poszerzania kompetencji miękkich oraz specjalistycznych - indywidualnie dobrany do potrzeb
  • Spersonalizowany i skuteczny proces wdrożenia do organizacji
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych: dofinansowanie do zajęć sportowych, darmowe lekcje języka angielskiego, opieka medyczna, kafeteria Worksmile
  • Zniżkę pracowniczą na ofertę handlową Grupy Inter Cars

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864