Specjalista / Specjalistka ds. social media
  • Stare Bielice
zachodniopomorskie, Stare Bielice, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
28. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie strategii i zarządzanie obecnością wybranych marek Grupy Mojsiuk w mediach społecznościowych w celu wsparcia sprzedaży produktów i usług.
  • Tworzenie atrakcyjnych i angażujących treści w postaci zdjęć, rolek czy filmów
  • Tworzenie kampanii reklamowych i efektywne zarządzanie budżetem reklamowym.
  • Kontakt i współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Monitorowanie, analiza i raportowanie efektów działań marketingowych; wdrażanie nowych strategii.
  • Organizacja i promocja wydarzeń, konkursów, interakcji z użytkownikami, moderowanie dyskusji.
  • Podstawowa obsługa strony internetowej oraz narzędzi do pozyskiwania leadów sprzedażowych.
  • Dokumentacja fotograficzna wydarzeń.
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Kreowanie i utrzymanie spójnego wizerunku firmy w internecie i lokalnych mediach.

Nasze wymagania

  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i kreatywność.
  • Znajomość trendów w mediach społecznościowych i umiejętność ich wykorzystania.
  • Umiejętność tworzenia grafik, obróbki zdjęć i materiałów reklamowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w obsłudze programów graficznych (mile widziane Adobe)
  • Doświadczenie w fotografii, filmowaniu i obróbce materiałów wideo.

To oferujemy

  • Praca w siedzibie firmy: Stare Bielice k/Koszalina
  • Praca z najnowszymi produktami na rynku, dostęp do innowacji
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i podnoszenia kwalifikacji,
  • Szkolenia branżowe, ciągły rozwój i zbieranie doświadczenia,
  • Atrakcyjne warunki prywatnej opieki medycznej,
  • Dopłata do karty MultiSport
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714