Specjalista / Specjalistka ds. HR
  • Ząbrowo
zachodniopomorskie, Ząbrowo, zachodniopomorskie, Polska
Troton Sp. z o.o.
13. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie kultury organizacyjnej i wzmocnienie współpracy międzydziałowej,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Troton jako pracodawcy (employer branding),
  • Współpraca z menadżerami działów pod kątem analizy potrzeb rekrutacyjnych i budowaniu profili kompetencji i rozwoju personelu,
  • Prowadzenie procesów rekrutacji oraz onboardingu i offboardingu pracowników,
  • Planowanie i organizacja szkoleń podnoszących kompetencje pracowników,
  • Tworzenie i realizacja obszaru wdrażania polityki personalnej m.in. (badanie satysfakcji, mapa stanowisk zastępczych, projekty szkoleniowo - rozwojowe),
  • Współudział w projektach CSR,
  • Organizacja imprez i wyjazdów integracyjnych,
  • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz wdrażanie najlepszych praktyk, metod i narzędzi z zakresu HR,
  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzór nad modelem kompetencyjnym, opisami stanowisk pracy, oceną pracowniczą personelu,
  • Identyfikacja i rozwój talentów,
  • Definiowanie, monitorowanie i raportowanie kluczowych wskaźników HR oraz KPI,
  • Dbałość o właściwą komunikację w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, administracja),
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy,
  • Nastawienie na klienta wewnętrznego, umiejętność współpracy z osobami na różnych poziomach organizacji,
  • Samodzielność w realizacji zadań, zaangażowanie, proaktywna postawa oraz szukanie rozwiązań,
  • Komunikatywność, otwartość oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów,
  • Dokładność, sumienność oraz doskonała organizacja pracy własnej,
  • Otwartość na zmiany oraz inicjatywa w upraszczaniu i wdrażaniu nowych procesów,
  • Umiejętność dochowania tajemnicy oraz zachowania poufności danych,
  • Gotowości do stałego rozwijania swojej wiedzy i poszukiwania rozwiązań,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz mile widziana znajomość innych programów z zakresu HR.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy),
  • przejrzyste warunki finansowe ( wysokość wynagrodzenia ustalana podczas spotkania wstępnego),
  • system premiowy, w tym premia półroczna i roczna "uznaniowa", dodatkowe wynagrodzenie roczne "tzw. 13-tka",
  • profesjonalne wdrożenie w codzienne zadania,
  • bogaty pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie na życie, fundusz socjalny,
  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych, szkoleń, kursów, nauki języków,
  • perspektywy rozwoju i doskonalenia kwalifikacji zawodowych,
  • inspirującą i przyjazną atmosferę wśród pasjonatów i pozytywnych ludzi,
  • wyjścia i imprezy integracyjne, a także możliwość zaangażowania się w inicjatywy społeczne,
  • komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem (pyszną kawę, yerbę, matchę i herbatę),
  • parking dla pracowników.

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179