Specjalista / Specjalistka ds. księgowości
  • Łozienica
zachodniopomorskie, Łozienica, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
26. 4. 2024

Posiadasz pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości i chcesz je rozwijać? A może masz jesteś już specjalistką/specjalistą i szukasz nowych wyzwań zawodowych?

Świetnie trafiłeś/aś!

Aplikuj już dziś i dołącz do kameralnego zespołu naszego klienta z branży produkcyjnej.

Oczekujemy

  • wykształcenia ekonomicznego lub pokrewnego
  • biegłej obsługi komputera i znajomości pakietu MS Office
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego (min. B1)
  • doskonałej organizacja pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (8:00-16:00)
  • premie roczne i świąteczne
  • dofinansowanie do wakacji - "wczasy pod gruszą"
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia

Zadania

  • będziesz wspierać samodzielną księgową w codziennych zadaniach,
  • będziesz wystawiać i kontrolować faktury zakupowe oraz
  • do Twoich zadań będzie należeć wstępna dekretacja faktur
  • zajmiesz się również sporządzaniem raportów na potrzeby działu
  • będziesz mieć możliwość wykorzystania języka angielskiego lub niemieckiego (poprzez kontakt z innymi zespołami, jednostkami firmy)
  • będziesz odpowiedzialny/a za wypełnianie sprawozdań GUS, a także dodatkowe prace administracyjne

  • Praca zachodniopomorskie
  • zachodniopomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570