Specjalista / Specjalistka ds. Obsługi Klienta w branży FMCG
  • Ząbki
Ząbki, Ząbki, mazowieckie, Polska
AMIGO-HURT Sp. z o.o.
22. 5. 2024

Firma AMIGO-HURT funkcjonuje na Praskiej Giełdzie Spożywczej od blisko 30 lat i od początku specjalizuje się w ofercie i dystrybucji produktów sypkich. Obecnie nasza hurtownia zajmuje około 3600 m2 powierzchni hali, na której oferujemy blisko cztery tysiące osobnych pozycji produktowych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klienta, zarówno telefoniczna, jak i mailowa,
  • Rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów,
  • Udzielanie informacji o produktach i usługach firmy,
  • Przetwarzanie zamówień i reklamacji,
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów,
  • Dbanie o ekspozycję produktów oraz porządek na stanowisku pracy,
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi,
  • Aktualizacja bazy danych klientów,
  • Monitorowanie i raportowanie satysfakcji klientów.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość pakietu Microsoft Office,
  • odpowiedzialność, niezawodność, systematyczność i dokładność,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym:

    • I zmiana: 4:00 - 12:00
    • II zmiana: 10:00 - 18:00
    • III zmiana: 12:00 - 20:00

  • mile widziana znajomość programu WAPRO-Mag.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie: umowa o pracę,
  • Praca stacjonarna: wygodne biuro i punkt sprzedaży z pełnym wyposażeniem,
  • Super zarobki: atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość awansu: ścieżka kariery bez granic,
  • Premie: system premiowy za osiągnięcia i wyniki,
  • Przyjazna atmosfera: pracujemy w zgranym i wspierającym się zespole, a nasze motto brzmi : „ Kim jesteśmy? - Zwycięzcami ! ’’,
  • Benefity: dofinansowanie do karty sportowej oraz do prywatnej opieki medycznej,
  • Miejsce parkingowe: bezpłatny parking dla pracowników.

  • Praca Ząbki
  • Ząbki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080