Specjalista / specjalistka ds. obsługi i utrzymania klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Direct4Energy Sp. z o.o.
19. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój powierzonego portfela Klientów
  • Realizacja kampanii utrzymania Klienta przy połączeniach przychodzących i wychodzących
  • Udzielanie rzetelnych informacji dotyczących produktów, które oferuje firma
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami (monitorowanie i odnawianie umów) - budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z kluczowymi klientami, w tym regularne przeglądy satysfakcji klientów i zbieranie feedbacku.
  • Negocjowanie warunków umów, przygotowywanie zapytań ofertowych i porównania ofert
  • Administrowanie korespondencją i dokumentacją, raportowanie i praca z danymi
  • Współpraca wewnątrz firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z Klientem
  • minimum średnie wykształcenie
  • dobra dykcja
  • biegła obsługa pakietu MS Office
  • nastawienie na realizację celu sprzedażowego
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i sprzedażowe
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie - dodatkowe programy i szkolenia
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353