Specjalista / Specjalistka ds. HR
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Nowima Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pełnego cyklu rekrutacji, w tym pozyskiwanie kandydatów, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz rekomendowanie właściwych kandydatów.
  • Budowanie silnego employer brandingu poprzez aktywne uczestnictwo w wydarzeniach branżowych, działania marketingowe oraz rozwój relacji z uczelniami i agencjami rekrutacyjnymi.
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rekrutacyjnych dostosowanych do potrzeb różnych działów i stanowisk.
  • Zapewnienie efektywnego onboardingu nowych pracowników, w tym przygotowanie materiałów szkoleniowych, koordynacja spotkań wdrożeniowych oraz monitorowanie procesu adaptacji.
  • Stała współpraca z innymi działami w celu zrozumienia ich potrzeb kadrowych oraz zapewnienia najlepszego dopasowania kandydatów do wymagań stanowiska.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego.
  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne, umiejętność budowania relacji z kandydatami.
  • Znajomość aktualnych trendów i narzędzi rekrutacyjnych, w tym wykorzystanie platform internetowych i social media w procesach rekrutacji.
  • Kreatywność oraz innowacyjne podejście do poszukiwania talentów.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz skuteczne zarządzanie wieloma projektami jednocześnie.

To oferujemy

  • Brak nudy, u nas zawsze coś się dzieje!
  • Stabilne zatrudnienie (długofalowa współpraca) na umowę o pracę.
  • Parking dla pracowników.
  • Komputer i telefon służbowy.
  • Owoce, kawa i herbata.
  • Świętowanie urodzin.
  • Spotkania integracyjne.
  • Program poleceń (zyskaj od 1500 do 2000 zł netto za polecenie pracownika).
  • Dofinansowanie do karty Multisport i Multilife.

Nowima poszukuje doświadczonego Specjalisty ds HR do naszego zespołu. Głównym obszarem odpowiedzialności będzie prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz wsparcie w onboardingu nowych pracowników. Poszukujemy osoby, która jest pełna energii i pasji do znalezienia najlepszych talentów oraz gotowa zapewnić im doskonałe doświadczenie startowe w naszej firmie.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. telekomunikacji Wrocław
  • Specjalista ds. PR Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523