Specjalista / Specjalistka ds. handlowych
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Silesian Voivodeship, Polska
"TESKO STEEL" sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Rybnik

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż wyrobów hutniczych (wyroby stalowego centrum serwisowego) znajdujących się w ofercie Firmy
  • Aktywny udział w rozwijaniu sprzedaży i realizowaniu planu sprzedaży
  • Stały kontakt z Klientami – wizyty handlowe, składanie ofert, negocjowanie warunków sprzedaży,
  • Doradztwo techniczne w ramach oferowanego asortymentu,
  • Bieżąca współpraca z centralą i magazynem

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży stalowej- warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu branży stalowej – asortyment, znajomość branży oraz potencjalnych Klientów i konkurencji
  • Zaangażowanie, zapał do pracy
  • Mobilność – gotowość do pracy w terenie
  • Wytrwałość w dążeniu do celu
  • Wysoko rozwinięte zdolności Interpersonalne

To oferujemy

Oferujemy stabilną, a jednocześnie ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, a poza tym:

•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

•możliwość rozwoju kompetencji w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

•bardzo dobre warunki pracy i atmosferę pracy

•pakiet prywatnej opieki medycznej oraz dofinansowanie do programu sportowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma Tesko Steel Sp. z o.o. to jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie zajmująca się cięciem stali, miedzi, aluminium na arkusze oraz taśmy.

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Specjalista ds. turystyki Rybnik
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064