Specjalista ds Kontraktowania i Rozliczeń
  • Wodzisław Śląski, wodzisławski, śląskie
Wodzisław Śląski
22. 5. 2024

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za negocjowanie i zawieranie różnorodnych umów, a także prowadzenie działań związanych z uzyskiwaniem dofinansowań i ich rozliczaniem.

Zakres obowiązków:
    • Przeglądanie ofert konkursowych organizowanych przez NFZ,
    • Poszukiwanie, identyfikowanie i ocena możliwości uzyskania dofinansowań dla projektów i inicjatyw firmy, kontraktowanie NFZ,
    • Pozyskiwanie podwykonawców,
    • Negocjowanie i zawieranie umów z partnerami biznesowymi, instytucjami publicznymi oraz funduszami wspierającymi, zawieranie umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi,
    • Monitorowanie i koordynacja działań związanych z realizacją projektów,
    • Rozliczanie i weryfikacja poprawności zawartych umów,
Czego wymagamy:
    • Doświadczenie w zawieraniu umów oraz uzyskiwaniu dofinansowań,
    • Znajomość procedur i instrumentów finansowania projektów,
    • Umiejętność analizy i oceny ryzyka biznesowego oraz negocjacji warunków umów,
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne,
    • Kreatywność i innowacyjność,
    • Doskonała organizacja pracy,
Co oferujemy:
    • Umowa o pracę,
    • Pakiet opieki medycznej,
    • Rozwój poprzez udział w szkoleniach,
    • Profesjonalne środowisko pracy, przestronne i nowoczesne biuro,
    • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych,
    • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego,

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018