Specjalista ds Kontraktowania i Rozliczeń
  • Wodzisław Śląski
Wodzisław Śląski, Wodzisław Śląski, Śląskie, Polska
Medhouse
22. 5. 2024

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za negocjowanie i zawieranie różnorodnych umów, a także prowadzenie działań związanych z uzyskiwaniem dofinansowań i ich rozliczaniem.
Zakres obowiązków: • Przeglądanie ofert konkursowych organizowanych przez NFZ, • Poszukiwanie, identyfikowanie i ocena możliwości uzyskania dofinansowań dla projektów i inicjatyw firmy, kontraktowanie NFZ, • Pozyskiwanie podwykonawców, • Negocjowanie i zawieranie umów z partnerami biznesowymi, instytucjami publicznymi oraz funduszami wspierającymi, zawieranie umów z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, • Monitorowanie i koordynacja działań związanych z realizacją projektów, • Rozliczanie i weryfikacja poprawności zawartych umów,
Czego wymagamy: • Doświadczenie w zawieraniu umów oraz uzyskiwaniu dofinansowań, • Znajomość procedur i instrumentów finansowania projektów, • Umiejętność analizy i oceny ryzyka biznesowego oraz negocjacji warunków umów, • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, • Kreatywność i innowacyjność, • Doskonała organizacja pracy,
Co oferujemy: • Umowa o pracę, • Pakiet opieki medycznej, • Rozwój poprzez udział w szkoleniach, • Profesjonalne środowisko pracy, przestronne i nowoczesne biuro, • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, • Możliwości rozwoju i awansu zawodowego,

  • Praca Wodzisław Śląski
  • Wodzisław Śląski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509