Specjalista / Specjalistka ds. finansów i administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL
9. 4. 2024

Firma "UKROLIYA NOVA INTERNATIONAL" jest liderem rynku olejów wysokooleinowych i organicznych.

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i wysłanie dokumentów księgowych przy zamknięciu miesiąca;
  • Kontakt i współpraca z bankami;
  • Prowadzenie rozrachunków z kontrahentami;
  • Przygotowanie danych oraz zestawień dotyczące rozliczeń z kontrahentami;
  • Współpraca przy sporządzeniu miesięcznego/rocznego budżetu i jego rozliczenie;
  • Ewidencja dokumentów zakupu i sprzedaży towarów;
  • Ewidencja transakcji bankowych;
  • Analiza i monitorowanie realizacji planów finansowych;
  • Archiwizacja dokumentów księgowych;
  • Przygotowanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem nowych pracowników.

Wymagania

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość przepisów podatkowych i rachunkowości;
  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów;
  • Znajomość głównych aspektów administrowania firmy;
  • Znajomość języka polskiego, ukraińskiego, angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Komfortowe warunki pracy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179