Asystent ds. administracji i finansów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Loginex Sp. z o.o.
28. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Weryfikacja klienta, komunikacja z kontrahentami,
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji w firmie,
  • Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy,
  • Wystawianie faktur sprzedaży, korekt i innych dokumentów,
  • Dbanie o terminowość, poprawność realizowanych działań,
  • Koordynacja sprawnej pracy biura w tym nadzór nad umowami i innymi dokumentami,
  • Kontrola zaopatrzenia biura,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla przełożonego,
  • Wsparcie przy planowaniu podróży służbowych.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów i logicznego myślenia,
  • Chęć do działania,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z polskim kapitałem,
  • Współpraca z zespołem ludzi ceniących partnerskie oraz przyjazne relacje w pracy,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę / kontrakt B2B,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne benefity.

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864