Specjalista ds. Ofertowania - Kampery
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
pracakielce21
29. 3. 2024

Stanowisko dotyczy sprzedaży gotowych kamperów, jak również kamperów tworzonych na zamówienie. Zatem stanowisko wymaga wiedzy z zakresu technik sprzedaży jak również przyswojenia wiedzy technicznej z zakresu tworzenia i wyposażania zabudowy w kamperach.
Twój zakres obowiązków :
Aktywne działania w kierunku pozyskania nowych klientów
Przygotowywanie ofert handlowych
Doradztwo techniczne w zakresie wyposażenie kamperów
Bieżąca analiza nowych materiałów i technik dostępnych na rynku
Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej w zgodzie ze standardami firmy
Obsługa klientów/kontrahentów polskich i zagranicznych
Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta
Nasze wymagania :
Doświadczenie w sprzedaży, w branży motoryzacyjnej
Rozwinięte umiejętności handlowe i negocjacyjne
Wysoka kultura osobista i umiejętność profesjonalnej obsługi Klienta
Samodzielność i dobra organizacji pracy własnej
Determinacja w dążeniu do realizacji założonych celów
Prawo jazdy kat. B
znajomość j. Angielskiego lub j.niemieckiego na poziomie min. C1 /C2, średnio zaawansowany lub zaawansowany
Oferujemy:
stabilne warunki współpracy
współpraca na podstawie umowy zlecenie/ umowy o pracę
pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
Osoby zainteresowane , zapraszam do aplikowania , załączając swoje CV.

  • Praca Kielce
  • Specjalista ds. ofertowania Kielce
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kielce
  • Specjalista ds. PR Kielce
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kielce
  • Specjalista ds. Zakupów Kielce
  • Specjalista ds. marketingu Kielce
  • Specjalista ds. Zarządzania Kielce
  • Specjalista ds. Eksportu Kielce
  • Specjalista ds. transportu Kielce
  • Specjalista ds. HR Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228