Specjalista ds. zakupów - zakupy operacyjne
  • Siemianice
, Siemianice, dolnośląskie, Polska
JOYNEXT Sp. z o.o.
25. 2. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zamówienia materiałów produkcyjnych w systemie SAP
  • Kontrola i weryfikacja potwierdzeń złożonych zamówień w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • Kontakt i współpraca z zagranicznymi kontrahentami i spedycjami
  • Analiza i aktualizacja parametrów
  • Kontrola i optymalizacja zapasów oraz podejmowanie odpowiednich akcji
  • Wyjaśnianie niezgodności oraz reklamacji powstałych w procesie zamówień

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel - min. średniozaawansowany)
  • Bardzo dobra znajomość programu SAP lub innego systemu klasy MRP
  • Doświadczenie w zakupach materiałów produkcyjnych (branża automotive min 3-5 lat)
  • Umiejętność zarządzania czasem i pracy w grupie, dobra organizacja pracy, terminowość, dokładność
  • Inicjatywa i odwaga w działaniu oraz umiejętność szybkiego reagowania na zmiany i trudne sytuacje

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (dofinansowanie do wypoczynku, świadczenia świąteczne)
  • Posiłki w firmowej kantynie
  • Karty Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bezpłatne kursy językowe
  • Bezpłatny parking dla pracowników

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

118 897
19 714