Specjalista ds. Wynagrodzeń
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
CEWE
7. 10. 2024

Do zespołu kadrowo-płacowego poszukujemy Specjalisty/Specjalistki ds. Wynagrodzeń.

Jeśli jesteś osobą dokładną, zaangażowaną i posiadasz doświadczenie w obszarze płac – zapraszamy do aplikowania!

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie (dojazd z Katowic ok. 45 minut, z Gliwic ok. 30 minut)

Obowiązki:

Samodzielne prowadzenie obsługi płacowej:

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników i zleceniobiorców;
  • naliczanie zasiłków oraz wypłata świadczeń pracowniczych;
  • rozliczanie czasu pracy pracowników i zleceniobiorców;
  • naliczanie i raportowanie wpłat do PPE;
  • prowadzenie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych i rozliczeń ZUS;
  • sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji rozliczeniowej, raportów do ZUS, GUS, PFRON;
  • reprezentowanie firmy w kontaktach z Urzędami (ZUS, US, PIP, GUS; itd.);
  • przygotowywanie raportów, zestawień danych; wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu;
  • archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej.

Wymagania:

  • wykształcenie ekonomiczne;
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku specjalisty ds. wynagrodzeń;
  • praktyczna znajomość programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych, preferowany program Comarch ERP OPTIMA, systemu elektronicznej rejestracji czasu pracy oraz pakietu MS OFFICE;
  • bieżąca znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, w tym przepisów o rozliczaniu czasu pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu; samodzielność i odpowiedzialność,
  • zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym środowisku,
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w dynamicznym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych; paczki świąteczne, zniżki na firmowe produkty i usługi, dofinansowanie do posiłków pracowniczych, itp.)
  • możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia i kursy zawodowe, dofinansowanie
  • do nauki języków obcych, studiów, studiów podyplomowych).

CEWE jest wiodącą międzynarodową firmą w dziedzinie usług fotograficznych i komercyjnego druku online w Europie. Naszą pozycję potwierdzają liczne nagrody w dziedzinie innowacji, jakości produktów i jakości usług. CEWE oznacza niezawodny profesjonalizm oraz innowacyjność i radość ze zdjęć. Dzięki ponad 4 000 pracowników i najnowocześniejszym maszynom do obróbki zapewniamy, że każdego roku nasze zakłady produkcyjne opuszczają miliardy zdjęć i miliony egzemplarzy CEWE FOTOKSIĄŻKI oraz fotoprezentów. Naszymi klientami są zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i internetowi (e-commerce) - w sumie zaopatrujemy ponad 20 000 sprzedawców detalicznych w 25 krajach Europy. Firma myśli przyszłościowo, konsekwentnie inwestuje w nowe produkty i technologie oraz jest absolutnie zaangażowana w zachwycanie klientów we wszystkim, co robimy.

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. telekomunikacji Katowice
  • Specjalista ds. PR Katowice
  • Specjalista ds. HR Katowice
  • Specjalista ds. turystyki Katowice
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Katowice
  • Specjalista ds. finansów Katowice
  • Specjalista ds. reklamy Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190