Specjalista ds. wsparcia oddziałów (flying team)
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
BNP Paribas Bank Polska S.A.
23. 4. 2024

Misja Banku BNP Paribas: Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe i ułatwiając im realizację celów. W sposób prosty, przemyślany i bezpieczny. Z troską o społeczeństwo i środowisko.

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca, bezpośrednia obsługa Klienta zgodna z obowiązującymi standardami Banku;
  • wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizację dyspozycji składanych przez Klientów;
  • analiza potrzeb i wsparcie doradców w sprzedaży produktów Banku skierowanych do Klientów indywidualnych;
  • inicjowanie ankiet dotyczących danych Klienta - KYC (Know Your Customer);
  • mobilny charakter pracy - wsparcie pracy Doradców i Dyrektorów Oddziałów w różnych lokalizacjach Makroregionu zgodnie z bieżącymi potrzebami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • gotowość do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Łodzi i okolic;
  • dyspozycyjność, przedsiębiorczość oraz łatwość nawiązywania i podtrzymywania relacji z ludźmi;
  • doświadczenie w obsłudze kasowej;
  • doświadczenie w obsłudze Klienta w branży finansowej lub ubezpieczeniowej;
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i gotowość do wsparcia zespołu w wykonywaniu codziennych zadań;
  • wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;
  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Praca Łódź
  • Team leader Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190