Stanowisko ds. wsparcia administracyjnego (elektryk) - wyniki naboru
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
ZUS
2. 5. 2024

3345402

Obowiązki

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku zapewnia realizację zadań przez obsługę techniczną Oddziału.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie elektryczne
  • doświadczenie zawodowe - minimum 1 rok pracy jako elektryk
  • posiadanie zaświadczenia SEP - świadectwo kwalifikacyjne E w zakresie instalowania i obsługi urządzeń do 1 kV

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie

Wymagania dodatkowe:

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Jeśli jesteś osobą:

  • zorientowaną na komunikację, cel i jakość
  • elastyczną i nastawioną na rozwój
  • potrafiącą współpracować i radzić sobie w sytuacjach trudnych

zachęcamy do składania dokumentów.

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania czekamy na Twoje dokumenty:

  • CV
  • list motywacyjny ze wskazaniem komórki organizacyjnej i stanowiska pracy wraz z podaniem nr ref. 85/2024
  • skany dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz uprawnienia