Kadry
  • Łódź
Kadry
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Payroll Team
25. 3. 2024

Prowadzimy outsourcing kadrowo-płacowy [nie jest to agencja pracy tymczasowej.
Pracujemy w spokojnym, małym i przyjaznym zespole. Obsługujemy małe i średnie firmy. Lokalizacja: Łódź- Górna
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Starszy Referent ds. Kadr/ Asystenta HR [praca stacjonarna. Forma współpracy: umowa o pracę, zlecenie, B2B
Zakres obowiązków:
• Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy
• Wprowadzanie danych kadrowych do systemu Comarch Optima
• Zgłoszenia do ZUS
• Sporządzanie umów cywilnoprawny, weryfikacja ZUS
• Weryfikacja i administrowanie kończących się umów o pracę
• Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników
• Sporządzanie odpowiedzi komorniczych
• Ewidencjonowanie absencji w systemie kadrowo płacowym
• Generowanie ewidencji czasu pracy
• Administrowanie dokumentacją BHP
• Odbieranie telefonów od Klientów
Po wdrożeniu możliwość zwiększenia zakresu zadań o naliczanie płac
Oczekiwania:
• Znajomość przepisów prawa pracy
• Znajomość programu Płatnik
• Skrupulatność
• Wnikliwość
• Proaktywność
• Znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch [mile widziane
Co oferujemy?
Pracę w małym, przyjaznym zespole. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, B2B, zlecenie. Narzędzia wspierające automatyzację procesów.
Stały dostęp do wydawnictw merytorycznych wraz z indywidualnymi e-poradami. Pakiet prywatnej opieki medycznej. Elastyczny czas pracy. Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach. Premie świąteczne

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. kadr i płac Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864