EKSPERT DS. WSPARCIA IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

1031611601

Obowiązki

  • administrujesz i wpierasz działanie systemów informatycznych BM w zakresie systemów, infrastruktury oraz aplikacji,
  • monitorujesz, analizujesz i pełnisz nadzór nad dostępnością, pojemnością i wydajnością eksploatowanych systemów i aplikacji,
  • rozwiązujesz problemy/incydenty związane z administrowanymi systemami,
  • współpracujesz z administratorami i użytkownikami zasobów informatycznych i aplikacji BM,
  • utrzymujesz kontakt z zewnętrznymi dostawcami,
  • uczestniczysz w projektach, a także odpowiadasz za ich prowadzenie,
  • bierzesz udział w testowaniu i wdrażaniu poprawek oraz nowych wersji systemów/aplikacji.

Wymagania

  • znasz zagadnienia związane z administrowaniem aplikacji oraz monitorowaniem środowisk,
  • korzystasz z baz danych i używasz SQL-a,
  • masz wiedzę w zakresie systemów operacyjnych Linux i Windows Server,
  • jesteś osobą otwartą, pomysłową i komunikatywną oraz chcesz się uczyć i rozwijać,
  • jesteś dyspozycyjny/a - praca zmianowa.

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zdrową równowagę

    między pracą a życiem

    osobistym
  • Pełny pakiet benefitów:
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Pracę Hybrydową

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Ekspert przyrodniczy Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072