Specjalista ds. wdrożeń oprogramowania Comarch
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
IDEA
12. 10. 2024

Jeśli uwielbiasz tworzyć efektywne rozwiązania, świetnie znasz oprogramowanie Comarch i chcesz być częścią dynamicznego zespołu, to z nami możesz osiągnąć kolejny poziom!
Specjalista ds. Wdrożeń Comarch
Zakres obowiązków
- Analiza potrzeb klienta i opracowywanie spersonalizowanych planów wdrożenia oprogramowania ERP / finansowego w firmie
- Koordynacja i zarządzanie procesem implementacji, w tym szkolenie użytkowników.
- Monitorowanie postępu projektu i zapewnienie zgodności z założeniami.
- Aktywna współpraca z zespołem wsparcia technicznego i deweloperami Comarch Optima w celu rozwiązania problemów.
- Utrzymywanie stałego kontaktu z klientem, dostarczając regularne aktualizacje i raporty.
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy z Comarch Optima lub XL - znasz go na wylot!
- Zdolności analityczne i umiejętność przekuwania potrzeb biznesowych w konkretne rozwiązania.
- Umiejętność zarządzania projektem wdrożeniowym od etapu planowania do pełnej implementacji.
- Wykształcenie wyższe, związane z obszarem IT, finansami lub pokrewnym.
- Znajomość zagadnień związanych z rachunkowością, kadrami lub powiązanymi procesami biznesowymi.
- Umiejętność efektywnej komunikacji zarówno z klientami, jak i wewnętrznymi zespołami.
Dodatkowe plusy w rekrutacji otrzymasz za:
+ znajomość innych procesów biznesowych tj. produkcja, logistyka, handel, analizy BI
Co oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę B2B w pełnym wymiarze czasu pracy.
- Inspirujące wyzwania w projekcie implementacyjnym, który ma realny wpływ na biznes klienta.
- Pracę w zespole z pasją, gdzie każdy pomysł jest ceniony.
- Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia w obszarze Comarch Optima oraz innych systemów klasy ERP.
- Konkurencyjne wynagrodzenie z premią uzależnioną od osiąganych wyników.
- Elastyczny czas pracy, bo wierzymy w równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
- Świetne środowisko pracy, pełne entuzjazmu i wsparcia.
Dołącz do nas i pomóż firmom odnaleźć nowe możliwości dzięki Comarch ERP Optima lub Comarch ERP XL! Wyślij nam swoje CV

  • Praca Lublin
  • Inżynier oprogramowania Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 496
    18 931