Specjalista ds. utrzymania ruchu
  • Wołomin
Wołomin, Wołomin, mazowieckie, Polska
4Mass S.A.
12. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o poprawny stan techniczny powierzonego obszaru produkcyjnego
  • diagnozowanie przyczyn awarii oraz prace mające na celu ich zapobieganie
  • prowadzenie prac konserwacyjnych oraz remontów maszyn
  • udział przy wdrażaniu nowych urządzeń produkcyjnych
  • wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem przeglądów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • wykonywanie prac w taki sposób by zapewnić ciągłość produkcyjną dla realizacji najwyższych celów jakościowych i ilościowych
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • udział w procesie przezbrajania maszyn i urządzeń
  • prowadzenie analiz w celu optymalizacji procesów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • ogólna wiedza z zakresu mechaniki maszyn i urządzeń stosowanych w branży kosmetycznej / farmaceutycznej
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie (kierunki: mechanika, elektrotechnika i pokrewne)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność stosowania przyrządów pomiarowych
  • znajomość TPM
  • zdolność analitycznego myślenia
  • dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną
  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Wołomin
  • Wołomin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849