Specjalista ds. Technicznych
  • Radzionków
Radzionków, Radzionków, śląskie, Polska
Kanlux SA
6. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla klientów i pracowników firmy
  • Obsługa infolinii technicznej
  • Wsparcie w technicznym przygotowaniu produktu do oferty handlowej
  • Nadzór i kontrola nad zgodnością wyrobu z wymaganiami jakościowymi i normami
  • Przygotowywanie i koordynacja technicznych specyfikacji jakościowych
  • Praca z dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • Wykształcenie m.in. średnie techniczne o kierunku elektrycznym lub elektronicznym
  • Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość rysunku technicznego i parametrów elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym (umożliwiająca czytanie dokumentacji technicznej)
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Znajomość lub zainteresowanie tematyką oświetleniową

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę w dużej i prężnie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki, nauka języków obcych (zajęcia z lektorami i platforma do nauki języków on line)
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • System szkoleń produktowych, podwyższających kompetencje
  • Przyjazną atmosferę pracy, spotkania integracyjne, firmowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  • Praca Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563