Specjalista ds. technicznych
  • Oświęcim
specjalista ds. technicznych
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Państwowe Muzeum Auschwitz Birkenau w Oświęcimiu
14. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Państwowe Muzeum Auschwitz - Birkenau w Oświęcimiu

ogłasza nabór na stanowisko

Zakres obowiązków:

W związku z realizowanymi na terenie Muzeum (150 obiektów, 200 ha) nowymi inwestycjami, przebudowami oraz rozbudowami istniejących instalacji  słaboprądowych, dział Inwestycji poszukuje

specjalisty ds. technicznych, w ramach jego zadań znajdą się:

  • planowanie i odpowiedzialność za terminową realizację powierzonych zadań w zakresie merytorycznym i terminowym
  • współpraca z projektantami, inspektorami nadzoru, wykonawcami i podwykonawcami,
  • udział w procesie koncepcyjnym i projektowym,
  • udział w procesie realizacji,
  • bieżąca kontrola prac wykonawcy, dbanie o przestrzeganie przez wykonawców standardów pracy i regulaminu Muzeum oraz zapisów umownych
  • odpowiedzialność za odbiór robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz zapisami umowy (przy współpracy z inspektorami i konsultantami)
  • weryfikacja oraz odbiór dokumentacji  projektowej i powykonawczej

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie:  min. średnie techniczne (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne) i co najmniej 5 lat stażu pracy lub

wykształcenie wyższe (elektrotechnika, elektronika, telekomunikacja, automatyka lub pokrewne),

  • znajomość pakietu Microsoft Office oraz programu kosztorysowego.
  • posiadanie uprawnień SEP do 1kV
  • odpowiedzialność i obowiązkowość, umiejętność współpracy z zespołem
  • biegła znajomość języka polskiego jako obcego (dotyczy cudzoziemców).

Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia pracy
  • rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach branżowych zgodnych z kierunkiem wykonywanych zadań
  • możliwość poszerzenia doświadczenia poprzez współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów wielu branż oraz ekspertów zewnętrznych
  • możliwość poszerzenia doświadczenia o pracę na obiekcie wpisanym do rejestru zabytków
  • pakiet socjalny

Umowa o pracę na czas określony poprzedzona okresem próbnym

Wymiar czasu pracy: 1/1 etatu

Termin i miejsce składania ofert:

Życiorys wraz z listem motywacyjnym należy przesłać za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Termin składania ofert:  od 13.03.2024 r. do momentu skutecznego zakończenia naboru.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Każda złożona aplikacja musi zawierać poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia tej i kolejnych rekrutacji w Państwowym Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), oraz Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 poz. 1781 t.j.  póz. zm.)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), zwanego dalej „RODO”, informuję, że:1.Administratorem Pana/i danych osobowych jest Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu z siedzibą przy ul. Więźniów Oświęcimia 20, 32-600 Oświęcim,NIP 549-000-55-49, Regon 000276015 (zwane dalej Muzeum);1.Dane kontaktowe inspektora ochrony danych:W Muzeum powołany został Inspektor Ochrony Danych, adres e-mail: iod@auschwitz.org, ul. Więźniów Oświęcimia 20, 32-600 Oświęcim; 1.Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzonej rekrutacji na wolne miejsca pracy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt c Rozporządzenia RODO i Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 z późniejszymi zmianami).2.Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom;3.Muzeum nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.4.Pana/i dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu rekrutacji na wolne miejsce pracy i do 6 miesięcy po jej zakończeniu, a po jego upływie przez okres niezbędny do wypełnienia obowiązku prawnego przez Muzeum wynikającego z przepisów kancelaryjno-archiwalnych.5.W związku z przetwarzaniem przez Muzeum danych osobowych przysługuje Państwu:a)prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w tym profilowania,a)prawo do cofnięcia zgody w przypadku, gdy Muzeum będzie przetwarzało Państwa dane osobowe w oparciu o zgodę, w dowolnym momencie i w dowolny sposób, bez wpływu na zgodnośćz prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem,a)prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznacie Państwo, że przetwarzanie danych osobowych narusza zapisy Rozporządzenia (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 r.6.Ma Pan/i prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy przetwarzanie danych osobowych Pana/i dotyczących, naruszałoby przepisy ogólnego Rozporządzenia RODO z dnia 27 kwietnia 2016 r.,7.Podanie danych osobowych jest wymogiem ustawowym i wynika z art. 221 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy tj. Dz.U. z 2023 r. poz. 1465 z późniejszymi zmianami); ich nieprzekazanie spowoduje niemożność udziału w procesie rekrutacji8.Przetwarzanie danych w Muzeum odbywa się również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) „RODO” - pisemnej zgody pracownika. Ma Pan/i prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.9.Muzeum nie profiluje danych osobowych kandydatów na wolne miejsca pracy.W sprawach nieuregulowanych w “RODO” zastosowanie ma Ustawa z dnia 10 maja 2018 r.o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019 poz. 1781 t.j. póz. zm.)

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714