Specjalista ds. Diagnostyki Maszyn i Urządzeń
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Synthos S.A.
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • ocena stanu technicznego maszyn i urządzeń na podstawie badań diagnostycznych, określanie optymalnej technologii ich naprawy
  • pomiary diagnostyczne instalacji i maszyn w obszarze produkcyjnym (wibrodiagnostyka, wibroakustyka, termowizja), osiowanie oraz wyważanie w łożyskach własnych
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów z zakresu eksploatacji maszyn i urządzeń , analiza nieprawidłowości, ustalanie przyczyny awarii
  • uczestnictwo w projektach, modernizacyjnych, remontowych oraz komisjach poprawy, jakości, bhp i środowiska w celu wdrożenia ich do realizacji
  • nadzorowanie naprawy dla zadań remontowych w oparciu o aktualne normy i instrukcje
  • tworzenie harmonogramów kontroli instalacji technicznych i maszyn

WYMAGANIA:
  • wyższe techniczne o profilu mechanicznym; mechanika i budowa maszyn, diagnostyka maszyn lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość programów do oceny stanu technicznego maszyn i urządzeń
  • obsługa programów MS Office
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność sprawnego organizowania i planowania zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • premię kwartalną
  • premie świąteczne dwa razy do roku
  • dofinansowanie do wypoczynku dla Ciebie i Twojej rodziny
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • prywatną opiekę medyczną opłaconą przez pracodawcę w podstawowym zakresie, każdy pakiet możesz dodatkowo rozszerzyć i objąć nim swoją rodzinę
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach z dopłatą pracodawcy
  • dofinansowanie do żłobków i przedszkoli
  • paczki mikołajkowe dla dzieci
  • prezent dla bobasa
  • premię rekomendacyjną- poleć nam pracownika, wypłacimy Ci premię

  • Praca Oświęcim
  • Operator maszyn Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190