Specjalista ds. Księgowości
  • Oświęcim
Oświęcim, Oświęcim, Małopolskie, Polska
Nicromet Sp.z o.o. Sp.k.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi
  • Kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (faktur, rachunków, wyciągów bankowych, raportów kasowych i innych dokumentów księgowych) zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości,
  • Analiza i rozliczanie należności i zobowiązań
  • Pomoc przy uzgadnianiu sald kont rozrachunkowych, zamykaniu miesiąca, sporządzaniu deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie sprawozdań do GUS
  • Raportowanie w ramach powierzonych obowiązków

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość, finanse

  • Co najmniej 2-letnia praktyka w księgowości; mile widziana w firmie produkcyjnej

  • Znajomość pakietu MS Office i programów finansowo-księgowych;

  • Znajomości przepisów podatkowych (m.in.: CIT, VAT) oraz przepisów Ustawy o Rachunkowości;

  • Dokładność, rzetelność, terminowość;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość IFS

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne wsparcie i narzędzia pracy
  • Szkolenie i rozwój kompetencji
  • Grupowe ubezpieczenie

  • Praca Oświęcim
  • Oświęcim - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659