Specjalista ds. statystyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Opracowań Naukowych
7. 5. 2024

Centrum Opracowań Naukowych poszukuje do swojego zespołu kandydata/kandydatki na stanowisko specjalisty ds. statystyki.
Do Twoich zadań będzie opracowywanie wyników ankiet i formularzy badań dla studentów i pracowników naukowych.
Wymagania:
Student lub wykształcenie wyższe kierunkowe (statystyka, matematyka, ekonometria lub pokrewne)
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
Umiejętność posługiwania się narzędziami statystycznymi (np. PQStat, R, SPSS, PSPP)
Mile widziana znajomość MatLab
Umiejętność analitycznego myślenia oraz precyzyjnego i logicznego rozumowania
Dbałość o szczegóły oraz umiejętność pracy w zespole
Zakres obowiązków:
Tworzenie opracowań statystycznych dla prac naukowych
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
Atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli spełniasz wymagania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres: @ . W temacie wiadomości proszę wpisać: "Specjalista ds. Statystyki".

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293