Specjalista ds. sprzedaży marketplace (Allegro / eBay / Amazon)
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
MPP Cyfrowa Foto
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. aktywna sprzedaż za pośrednictwem serwisów aukcyjnych (Allegro, eBay, Amazon),
  2. pozycjonowanie produktów na portalach aukcyjnych,
  3. wyszukiwanie i prowadzenie nowych działań marketingowych,
  4. realizacja założonych planów sprzedaży,
  5. przygotowywanie raportów sprzedaży na marketplaceach według wyznaczonych standardów.

WYMAGANIA:
  1. praktyczna i teoretyczna znajomość platform Allegro, Amazon i eBay od strony sprzedającego,
  2. min. 2 lata doświadczenia w prowadzeniu kampanii na Allegro, eBay i Amazon,
  3. bardzo dobra znajomość zasad współpracy z powyższymi platformami,
  4. znajomość zagadnień marketingowych (formaty reklamowe, wskaźniki itd - promocja  aukcji Allegro, eBay i Amazon - prowadzenie kampanii promocyjnych),
  5. znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną,
  6. wysokie umiejętności analityczne,
  7. otwartość na wyzwania,
  8. Dodatkowe / mile widziane kompetencje:
    • mile widziany drugi język obcy.

OFERUJEMY:
  1. forma współpracy dostosowana do oczekiwań kandydata;
  2. atrakcyjne wynagrodzenie;
  3. jasny zakres obowiązków oraz realny wpływ na rozwój biznesu;
  4. benefity w postaci dofinansowania do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowego, dofinansowanie do karty MultiSport, zniżki pracownicze, pakiety szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  5. możliwość częściowej pracy zdalnej w ramach zasad obowiązujących w organizacji (biuro mieści się w komfortowym i nowoczesnym budynku w strefie ekonomicznej w Zaczerniu k. Rzeszowa).

  6. Praca Rzeszów
  7. Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  8. Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  9. Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  10. Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  11. Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  12. Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  13. Specjalista ds. transportu Rzeszów
  14. Specjalista ds. HR Rzeszów
  15. Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  16. Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  17. Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179